Зеленський вдруге за два дні поговорив з Трампом

Президент Володимир Зеленський 12 жовтня провів розмову з Дональдом Трампом, під час якої вдалося обговорити зокрема посилення ППО, далекобійність України та енергетичні питання. Про це глава держави повідомив у Telegram у неділю. Зеленський назвав розмову продуктивною. "Щойно говорив із Президентом США Дональдом Трампом, уже вдруге за два дні, і сьогодні теж була дуже продуктивна розмова", - зазначив він. Він нагадав, що вчора сторони домовились щодо певної тематики на сьогодні, котрі і вдалося деталізувати під час обговорення. "Захист життя в нашій країні, посилення – і щодо ППО, і щодо нашої стійкості, і щодо нашої далекобійності. Багато деталей щодо енергетики. Президент Трамп добре поінформований про все, що відбувається. Домовились продовжити нашу розмову, і команди готуються. Дякую!", - додав глава Української держави. Нагадаємо, начальник Офісу президента Андрій Єрмак уже повідомляв про те, що Зеленський та Трамп у суботу, 11 жовтня, провели розмову. Згодом вже сам Зеленський розкрив подробиці розмови зі своїм американським колегою Дональдом Трампом. Він заявив, що однією з тем бесіди було питання посилення ППО України.  Після цього стало вівдомо, що Трамп у суботу обговорив з президентом України Володимиром Зеленським можливість передачі ЗСУ далекобійних ракет Tomahawk. Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/zelenskyj-vdruhe-za-dva-dni-pohovoryv-z-trampom/

Популярні новини