Ворскла звільнила тренера та призначила тимчасового наставника

  Український клуб Ворскла, який виступає у Першій лізі, оголосив про припинення співпраці з головним тренером Олександром Бабичем.   Він очолював полтавську команду з липня 2025 року, проте у жовтні Ворскла ухвалила рішення звільнити тренера.   Найближчим часом обов'язки головного тренера виконуватиме Валерій Куценко.   Крім того, із воротарями продовжить працювати Дмитро Стойко. У роботі йому допомагатиме тренер-аналітик Сергій Приходько.   Нагадаємо, що Ворскла посідає 8-е місце у турнірній таблиці Першої ліги.   Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/vorskla-zvilnyla-trenera-ta-pryznachyla-tymchasovoho-nastavnyka/

Популярні новини