Українці на паркеті: Михайлюк і Лень стартували у передсезонних матчах

Наразі тривають передсезонні ігри НБА, в яких беруть участь українські гравці в баскетбол. Зазначається, що гравець Юти Святослав Михайлюк провів 13 хвилин на майданчику в матчі проти Далласа, за цей час набравши 2 очки і зробивши 2 підбирання. Крім того, інший український баскетболіст з Нью-Йорка Олексій Лень вийшов на майданчик на 12 хвилин, зумівши заробити 2 очки, 1 підбирання і 1 передачу в грі проти Вашингтона. Юта так і не змогла здобути перемогу над Далласом, завершивши матч зі рахунком 101:114, тоді як Вашингтон зміг перемогти Нью-Йорк Нікс зі рахунком 120:103. Нагадаємо, що раніше українець з Бостон Селтікс двічі допоміг партнерам заробити очки. Лень у першій грі з новою командою Нью-Йорк Нікс перемагає Філадельфію Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/ukraintsi-na-parketi-mykhajliuk-i-len-startuvaly-u-peredsezonnykh-matchakh/

Популярні новини