Українська делегація зустрілась з представниками оборонних концернів США

  Українська делегація на чолі з прем'єр-міністеркою Юлією Свириденко зустрілась у США з представниками американських оборонних концернів Lockheed Martin і Raytheon. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram у середу, 15 жовтня.   "Разом із прем’єр-міністром Юлією Свириденко, секретарем РНБО Рустемом Умєровим, першим заступником міністра закордонних справ Сергієм Кислицею та нашим послом у США Ольгою Стефанішиною зустрілися з представниками Lockheed Martin і Raytheon", - зазначив він.   Єрмак підкреслив, що технології Lockheed Martin і Raytheon рятують життя: F-16 та сучасні системи протиповітряної оборони захищають українське небо, а їх наступальні рішення надійно підтримують українські сили на фронті.   "Кожна збита російська ракета чи знищений командний пункт ворога доводять якість американської зброї та професіоналізм наших воїнів. Наша співпраця продовжує зростати", - зазначив керівник ОП. Нагадаємо, раніше делегація Міністерства оборони України обговорила зі США технічні деталі щодо угоди Drone Deal.  Свириденко обговорила з міністром фінансів США санкції проти Росії Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/ukrainska-delehatsiia-zustrilas-z-predstavnykamy-oboronnykh-kontserniv-ssha/

Популярні новини