Українська делегація вирушила на переговори у США

Українська делегація вирушили до США і планує провести насичені переговори у Вашингтоні. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Телеграм в понеділок, 13 довтня. "Наша делегація, очолювана  прем'єр-міністеркою Юлією Свириденко, разом з секретарем РНБО Рустемом Умєровим прямує до Вашингтону. Тиждень буде насичений, попереду багато роботи", – написав він. А його словами, на порядку денному – конкретні цілі, озвучені президентом Володимиром Зеленським: Оборона: зміцнення нашої ППО та ударних можливостей; енергетика: зміцнення стійкості перед зимою. санкції: новий тиск на агресора. "Кінцева мета – незмінна: сталий та справедливий мир для України через примус Росії до завершення війни", – резюмував очільник ОП. Нагадаємо, минулого тижня Зеленський анонсував нові переговори у США за участі української делегації. За його словами, Київ і Вашингтон продовжують співпрацю на різних рівнях. А на вихідних Зеленський двічі поспілкувався з президентом США Дональдом Трампом. Пізніше, під час спілкування із журналістами, очільник Білого дому розкрив подробиці цих дзвінків. Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/ukrainska-delehatsiia-vyrushyla-na-perehovory-u-ssha/

Популярні новини