У школах з’явиться поліція охорони: підписано закон

Президент Володимир Зеленський підписав Закон, котрий запроваджує заходи безпеки в закладах загальної середньої освіти (№ 4609-IX). Про це інформує пресслужба Верховної  Ради у середу, 15 жовтня. Як зауважується, до цього часу у законодавстві не було чітко визначених заборон та обмежень щодо перебування сторонніх осіб на території чи в приміщеннях шкіл. Відтепер чинне законодавство, зокрема, передбачає залучення підрозділів поліції охорони для проведення, у межах їхньої компетенції, превентивних заходів на території та/або в приміщеннях таких закладів. "Реалізація акта сприятиме зменшенню ризиків, створенню безпечного освітнього середовища та збереженню матеріальної бази шкіл", - наголосили у Раді. Раніше повідомляли, що законом регламентується обов’язковість правил перебування на території закладів освіти, правила доступу до шкіл. Також у школах мають бути встановлено огорожі або визначено межі території. Крім того, закон встановлює обов’язковість наявності у закладах освіти технічних засобів для термінового виклику поліції, так званої "тривожної кнопки". Законом забороняється перебування на території сторонніх осіб, а також осіб у стані сп’яніння чи з небезпечними предметами. А до роботи у школах не зможуть залучати осіб із судимостями за насильницькі злочини чи цькування. Нагадаємо, Кабмін розширив дію Пакунка школяра. З 1 жовтня витрачати одноразову допомогу можна буде не лише на приладдя та одяг, а й на книги. Куди закопують мільярди: як облаштовують підземні школи Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/u-shkolakh-ziavytsia-politsiia-okhorony-pidpysano-zakon/

Популярні новини