У Миколаєві вперше за час війни дивилися баскетбол
12.10.2025У суботу, 11 жовтня, в українському місті Миколаїв баскетбольний клуб Ніко-Баскет грав гру із Черкаськими Мавпами в рамках Суперліги. Гру виграли Мавпи, установивши рахунок 86:81 (20:13, 20:27, 23:27, 23:14). Поєдинок місцева команда приймала в рідному місті вперше з лютого 2022 року. Гра елітного баскетбольного дивізіону зібрала на трибунах спортивного комплексу Надія півтори тисячі глядачів. Переглянути цей допис в Instagram Пост, поширений Федерація Баскетболу України (@fbu_official) Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp