У Феодосії знову палає нафтобаза

Увечері в неділю, 12 жовтня, у Феодосії, що в тимчасово окупованому Криму безпілотники знову атакували нафтобазу. На місці прильоту спалахнула пожежа. Про це із посиланням на окупаційну владу повідомляють росЗМІ. "Безпілотник ЗСУ атакував нафтобазу у Феодосії, сталося загоряння, які постраждали, попередньо, немає", - йдеться у повідомленні гауляйтера Аксьонова. Він додав про начебто збиття 20 БПЛА. Тим часом у соцмережах ширяться ефектні кадри пожежі, яка охопила найбільшу у Криму нафтобазу. Також повідомляється, що окрім нафтобази палає АЗС. Нагадаємо, у ніч проти 6 жовтня у тимчасово окупованому Криму була атакована нафтобаза в районі Феодосії. Також повідомлялося про влучання у військову частину біля Євпаторії. Тоді нафтобаза горіла кілька днів, а дим розтягнувся щонайменше на 12 км. Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/u-feodosii-znovu-palaie-naftobaza/

Популярні новини