Тренер збірної Франції пояснив втрату очок у грі з Ісландією

Головний тренер національної збірної Франції Дідьє Дешам пояснив, чому його колектив не зміг здобути перемогу над Ісландією. Нагадаємо, що матч між збірними завершився з рахунком 2:2. "У нас не було потрібної сили. Також бракувало звичних виконавців - багато гравців не брали участі в матчі. Але ті, хто вийшов на поле, зробили все, що могли. Хоча це не виправдання. Такі ігри дозволяють побачити інших футболістів і дати їм ігровий час", - зазначив Дешам. Крім того, наставник французької команди також згадав гру збірної України проти Ісландії. "Два удари по воротах - і два голи. У нашому випадку все вийшло навпаки порівняно з їх матчем проти України в п’ятницю. Ми допустили помилку в захисті у другому таймі, але суперник не мав явних моментів, щоб нас покарати", - додав він. У наступному турі збірна Франції зустрінеться з Україною. Гра запланована на 13 листопада. Названо кількість українських фанатів на матчі відбору до ЧС-2026  Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/trener-zbirnoi-frantsii-poiasnyv-vtratu-ochok-u-hri-z-islandiieiu/

Популярні новини