Трамп заявив про початок нових фаз мирного плану на Близькому Сході

З підписанням угоди про припинення вогню в секторі Гази та поверненням заручників Ізраїль та ХАМАС перейшли до наступних фаз мирного плану. Про це у понеділок, 13 жовтня, заявив президент США Дональд Трамп під час візиту до Єгипту, де зустрівся з іншими світовими лідерами, передає Укрінформ. "Насправді ми вже перебуваємо у третій та четвертій фазах. Це не буде, знаєте, чітко розділеним (процесом – ред.), ми можемо вже просунутися в деяких речах, про які ми ще говоримо, що збираємося зробити", - розповів він. Перед цим Трамп зазначив, що фази виконання мирної угоди, про які він казав раніше, певним чином "переплітаються" одна з одною. Минулого тижня Трамп заявив, що домовленість ХАМАСу й Ізраїлю щодо припинення вогню в Газі та повернення заручників є "першою фазою" мирного плану, запропонованого США. Нагадаємо, в понеділок, лідери Єгипту, Катару і Туреччини разом з президентом США Дональдом Трампом підписали угоду про припинення вогню в секторі Гази. Це відбулося під час міжнародного саміту, організованого Єгиптом. У саміті брали участь 19 глав держав та урядів. Водночас Ізраїль та ХАМАС у процесі підписання договору участі не брали. Також у понеділок ХАМАС вранці 13 жовтня передав Червоному Хресту перших сімох із 20 заручників, а пізніше передав другу групу заручників із 13 осіб, в результаті чого було повернуто всіх 20 заручників.  Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/tramp-zaiavyv-pro-pochatok-novykh-faz-myrnoho-planu-na-blyzkomu-skhodi/

Популярні новини