Сильні зливи в Мексиці забрали понад два десятки життів

  Сильні дощі спричинили затоплення у декількох штатах Мексики. Щонайменше 21 особа загинула, а кілька людей зникли безвісти через стихію. Про це у суботу, 11 жовтня, повідомляє Reuters. Інтенсивні опади призвели до зсувів ґрунту, відключення електроенергії та розливу річок у різних штатах країни. Найбільше постраждав штат Ідальго, де загинули 16 людей, а приблизно тисяча будинків і сотні шкіл отримали серйозні пошкодження, повідомляють служби цивільного захисту.   У штаті Пуебла троє осіб загинули через зсуви ґрунту, ще п’ять людей вважаються зниклими безвісти, зазначив губернатор Алехандро Армента. В штаті Веракрус зафіксовано двох загиблих.   Президентка Мексики Клаудія Шайнбаум повідомила у соцмережі X, що влада активно працює над евакуацією постраждалих, розчищенням доріг та відновленням електропостачання. Вона також опублікувала світлини рятувальників, які доставляють гуманітарну допомогу по підтопленій місцевості.   Дивіться фото: Сильні зливи в Мексиці забрали понад два десятки життів   Для мінімізації наслідків стихії Міністерство оборони Мексики залучило понад 5 400 військових для евакуації населення, моніторингу ситуації та ліквідації пошкоджень.   Тим часом тропічні шторми Раймонд і Прісцилла продовжують викликати опади на півострові Баха-Каліфорнія і західному узбережжі країни. Метеорологи попереджають про можливість нових зсувів ґрунту і затоплень у найближчі дні.   Нагадаємо, у Таїланді внаслідок повеней, спричинених сильними мусонними дощами, загинули щонайменше 22 людини.    Потоп в Одесі: пошукові роботи завершено   Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/sylni-zlyvy-v-meksytsi-zabraly-ponad-dva-desiatky-zhyttiv/

Популярні новини