Росіяни атакували Чернігів дронами

Російські війська 12 жовтня вдарили безпілотниками по Чернігову. Про це повідомив начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський у неділю. Нині відомо про трьох постраждалих. "Ворог знову атакує місто БПЛА. Зафіксовано 2 вибухи. У результаті атаки постраждали 3 людини", - зазначив Брижинський. У ДСНС додали, що вчора ввечері у м. Семенівка внаслідок влучання FPV-дрону виникла пожежа двоквартирного житлового будинку. Вибухом знищено 100 м² покрівлі, пошкоджено легковий автомобіль та скління вікон сусіднього будинку. Пожежу оперативно ліквідовано підрозділом ДСНС. Також у м. Новгород-Сіверський зафіксовано влучання в автозаправну станцію без подальшого горіння. У повідомленні зауважили, що обійшлося без постраждалих та загиблих. Нагадаємо, російські загарбники атакували енергетичний об'єкт у Київській області. У місті Славутич зникло світло. Також знеструмлена частина Чернігівської області. Також росіяни вдарили дронами по місту Бобровиця Чернігівській області. В результаті без світла залишилися 26 тисяч споживачів. Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/rosiiany-atakuvaly-chernihiv-dronamy/

Популярні новини