РФ висадила великий десант у Володимирівці на Донеччині – DeepState

Російські загарбники великою групою бронетехніки зуміли пробитися в село Володимирівка на захід від траси Т0504 Покровськ-Костянтинівка в четвер, 9 жовтня. Про це заявив український військкор Андрій Цаплієнко на своєму Telegram-каналі в п'ятницю,  За його словами, в штурмі українських позицій були задіяні до 20 броньованих машин включно з обшитими захистом танками. "На лінії наших оборонців було спрямовано кілька хвиль штурму, він тривав фактично весь день", - ідеться в його повідомленні. В той самий час моніторинговий проєкт DeepState стверджує, що ворог продовжив механізовані атаки на Володимирівку Покровського району Донецької області та зумів у четвер висадити великий десант із застосуванням бронетехніки. "За уточненими даними близько 12 години було не 4, а щонайменше 7 ББМ (бойова броньована машина – ІФ-У). Вже близько 15 години відбулася ще одна атака знову 7 ББМ, а вже після 17 години в напрямку села ворог відправив 2 танки. Таким чином щонайменше 16 ОВТ, 6 мотоциклів було залучено в штурмових діях", - ідеться в повідомленні проєкту. Аналітики зазначають, що війська РФ завели до Володимирівки десант кількістю від 50 до 75 чоловік піхоти. На їхній погляд, ворог спробує скористатися погіршенням погодних умов. Дивіться фото: РФ висадила великий десант у Володимирівці на Донеччині - DeepState Нагадаємо, DeepState раніше повідомляв, що ворожі сили зайняли населений пункт Маліївка у Дніпропетровській області. DeepState заявив про успіхи ЗСУ на Дніпропетровщині Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/rf-vysadyla-velykyj-desant-u-volodymyrivtsi-na-donechchyni-deepstate/

Популярні новини