Переговори щодо Гази: у ДТП в Єгипті потрапила делегація Катару, є загиблі

  У місті Шарм-ель-Шейх у Єгипті сталася аварія за участі делегації Катару, яка прямувала на переговори щодо врегулювання ситуації в Газі. Унаслідок ДТП загинули троє членів делегації, ще двоє отримали поранення. Інформацію оприлюднило видання Shafaq News у неділю, 12 жовтня.   Згідно з повідомленням, інцидент стався під час поїздки делегатів від місця їхнього проживання до офіційної локації зустрічі. Авто, в якому вони перебували, зіткнулося з іншим транспортним засобом.   Також агентство Reuters, посилаючись на джерела у службах безпеки, зазначає, що наразі не підтверджено, чи були загиблі безпосередньо членами переговорної групи Катару, яка раніше спільно з єгипетськими чиновниками сприяла укладенню домовленостей між Ізраїлем і ХАМАСом.   "У понеділок в єгипетському місті відбудеться глобальний саміт, метою якого є укладення угоди про припинення війни в Газі", - додає агентство.   Єгипетська сторона розпочала розслідування причин і обставин ДТП.   Раніше президент США Дональд Трамп оголосив про підписання першої фази мирного плану між Ізраїлем і ХАМАСом. Він заявив, що війна в Газі закінчена, а також анонсував звільнення заручників і виведення ізраїльських військ до узгодженої лінії.   Нагадаємо, переговори щодо миру в Газі заплановані в Єгипті на 13 жовтня, участь у них візьмуть представники 20 країн.     Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/perehovory-shchodo-hazy-u-dtp-v-iehypti-potrapyla-delehatsiia-kataru-ie-zahybli/

Популярні новини