На Одещині військового медика спіймали на хабарі
15.10.2025На Одещині затримали начальника відділення військової клініки, котрий вимагав 2000 доларів від військовослужбовця за сприяння у підготовці медичних документів для визнання обмежено придатним до служби. Про це інформує пресслжуба Нацполіції у середу, 15 жовтня. Правоохоронці встановили, що начальник відділення невідкладної хірургії однієї з військових клінік вимагав від матроса грошову винагороду за сприяння у підготовці певної медичної документації. Документи мали стати підставою для винесення військово-лікарською комісією висновку про обмежену придатність до проходження військової служби, що дозволило б військовослужбовцю продовжити службу в тилових підрозділах - зокрема, в установах забезпечення, логістики, зв’язку чи охорони. Спершу медик вимагав 10 000 доларів, втім, згодом знизив до 2000. Поліціянти затримали його безпосередньо після одержання грошей. Фігуранту оголосили підозру у у вимаганні та одержанні службовою особою неправомірної вигоди за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із конфіскацією майна. Суд вже обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у сумі 605 600 гривень. Нагадаємо, у Дніпрі судитимуть військовослужбовця ТЦК, який за гроші обіцяв футбольній команді "захист" від мобілізації. А у Волинській області викрили депутата облради, який допомагав відправляти ухилянтів за кордон. СБУ затримала 21 організатора схем для ухилянтів Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp