На лівому березі Києва відновили електропостачання

Енергетики відновили електропостачання після російських атак на лівому березі Києва станом на вечір 10 жовтня. Про це повідомила Група ДТЕК. "Київ: лівий берег знову зі світлом після обстрілів. Продовжуємо працювати, поки не повернемо світло в кожну родину", - зазначили у повідомленні. Раніше у Києві повністю відновили водопостачання. Відтак, тиск у водопровідних мережах Голосіївського, Печерського, Солом’янського та Шевченківського районів міста в межах нормативних показників. Нагадаємо, сьогодні росіяни запустили по Україні 32 ракети та 465 БпЛА різних типів. Підрозділи ППО і РЕБ збили/подавили більшість ворожих цілей. Але зафіксовано прямі влучання 13 ракет та 60 ударних БпЛА на 19 локаціях, а також падіння збитих у семи місцях. Основними цілями ворога стали об’єкти енергетики. Були задіяні аварійні відключення в Києві і дев’яти областях. Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/na-livomu-berezi-kyieva-vidnovyly-elektropostachannia/

Популярні новини