Київ без світла: у КМДА пояснили ситуацію

  14 жовтня частина жителів столиці залишилася без електроенергії через аварійне вимкнення. Причиною аварії стало перевантаження в енергомережах, що спричинило збої в Шевченківському, Печерському та Голосіївському районах. Як повідомили у КМДА, енергетики ліквідували пошкодження. Наразі електропостачання споживачам правого берега вже відновлюють.   Перебої з енергопостачанням уплинули і на функціонування системи водопостачання. На правому березі столиці вимушено зменшили тиск у водопровідній мережі до мінімального рівня. Наразі тиск у системі поступово відновлюється, а повне забезпечення водою планують налагодити протягом 2–3 годин.     Відомо, що ввечері того ж дня відключення світла також зачепили деякі райони на лівому березі столиці, зокрема Дніпровський та Дарницький райони.   Перебої вплинули і на роботу київського метрополітену. На станціях Хрещатик та Арсенальна фіксувалися тимчасові труднощі з освітленням. У метрополітені уточнили, що через короткочасне падіння напруги система автоматично перейшла на резервне живлення на одну хвилину, після чого всі функції станцій було відновлено.   Нагадаємо, у Київській області після масштабної атаки Росії 10 жовтня без світла залишилися 110 тисяч абонентів. У Києві повертали світло для 270 тис. абонентів.   Укренерго задіяло аварійні відключення світла   Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/kyiv-bez-svitla-u-kmda-poiasnyly-sytuatsiiu/

Популярні новини