Дев’ята поспіль: українсько-японський дует продовжує переможний шлях

Наразі триває турнір WTA 250 в Осаці. Українська тенісистка Надія Кіченок та японська спортсменка Макото Ніномія змогли дістатися до чвертьфіналу. Зазначається, що у своєму поєдинку вони здобули перемогу над парою Джуліани Олмос з Мексики та Алдили Сутджіаді з Індонезії з рахунком 6:1, 7:5. Тепер у чвертьфіналі Кіченок і Ніномія зустрінуться з переможницями матчу Нао Хібіно/Катажина Пітер - Жаклін Крістіан/Ольга Данилович. Варто зазначити, що для Кіченок і Ніномії цей матч став дев’ятим для їхньої спільної пари, і всі дев’ять зустрічей вони змогли виграти. Також нагадаємо, що на іншому турнірі, який проходив у США, українка грала в парі з тенісисткою з країни-агресора. Українка може здобути нагороду Heart Award Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/deviata-pospil-ukrainsko-iaponskyj-duet-prodovzhuie-peremozhnyj-shliakh/

Популярні новини