Беллью – про Усика: Хотілося б, щоб він пішов з боксу непереможеним

Колишній чемпіон WBC у крузервейті Тоні Беллью на YouTube-шоу Froch On Fighting поділився своїми роздумами про кар'єру українського боксера Олександра Усика. "Це буде трагедія, якщо час переможе Усика. Дуже хотілося б, щоб він пішов з боксу непереможеним. Хочу, щоб у нього все було добре, і Олександр був щасливий", - зазначив Беллью. Варто додати, що останній поєдинок Усика став реваншем проти Даніеля Дюбуа, який відбувся влітку 2025 року. У цьому бою Усик зміг нокаутувати свого суперника в п’ятому раунді. Раніше Тоні Беллью також висловився про останній поєдинок Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі. Промоутер Ітауми: Невідомо, що Усик збирається робити з поясами  Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/belliu-pro-usyka-khotilosia-b-shchob-vin-pishov-z-boksu-neperemozhenym/

Популярні новини