Apple може стати правовласником трансляцій перегонів у США

  Гран-прі США може стати майданчиком для оголошення про продаж прав на трансляцію гонок у рамках Формули-1.   Про те, що планується продаж, повідомляє Motorsport.   Зазначаено, що новим власником прав трансляції гонок Формули-1 у США стане корпорація Apple.   Угода, як передбачають, визначатиме ціну 140 млн доларів, що значно перевищує плату ESPN.   При цьому відзначено, що доля F1 TV, відеосервісу, який обслуговує власні трансляції Формули-1, невизначена, як і його ймовірне спільне існування поряд із трансляціями, що їх проводитиме Apple.   Новини від Корреспондент.net в Telegram і WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали https://t.me/korrespondentnet і WhatsApp

Поділитися
https://objednana-narodna-diya.com.ua/news/apple-mozhe-staty-pravovlasnykom-transliatsij-perehoniv-u-ssha/

Популярні новини